| onitzaoana a întrebat:

Buna TPU...stie cineva ce are catelul meu? ieri a vomitat ceva galben ca o spuma in cazul in care nu mancase nimic si l-am dus la medic care mi-a spus ca e racit si i-a dat un tratament timp de trei zile. Ieri dupa injectie s-a simtit perfect, iar azinoapte si azi de dimineata a mancat dupa care pe la 11 am fost di nou sa-i fac injectia. La vreo2-3 ore de la injectie a vomitat tot ce mancase si arevenit la starea pe care o avea ieri inainte de injectie...va rog frumos ajutati-ma daca pateste ceva înnebunesc. Nu are decat un an fara ceva

2 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Spune-i la medic sa-ti dea un tratament bun

| onitzaoana explică (pentru herbil6):

Am fost la medic si mai are de facut si maine o injectie...azi a fost doar asistenta dar maine va fi si doctorul si o sai spun.ma gndesc ca a vomitat de la natibiotic...este posibil?