| Yourfavgirl a întrebat:

zilele astea a venit o catelusa de talie mica in fata portii,aseara tata m-a lasat s-o bag in curte,dar azi a stat pe gazonul nostru,desi noi avem cateva pisici si calca des gazonul,n-are nimic cu ele,pe biata catelusa a scos-o din curte. Tind sa cred ca a scos-o afara din cauza faptului ca e o catea matura si gestanta si nu un pui. E super draguta,dar mi-a facut scandal tata si mie si surorii sa nu mai bagam animale in curte,animale mature,in conditiile in care m-a aprobat cu ea in curte... ma simt atat de trist ca ne-am acomodat cu ea chiar daca nu era de mult timp la noi in curte si e foarte jucausa, nimeni nu o vrea efectiv si cei ce si-o doresc le-am zis ca le-o dau sterilizata, dar nu o vor deloc sterilizata.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Un caine este o responsabilitate in plus. Facut curat, cumparat mancare, cusca etc. Face galagie, mizerie, ii cade parul. De aceea presupun ca nu o vrea tatal tau. Pune-o pe olx: donez cățea.