| Bell10 a întrebat:

BUNA TUTUROR happy, aM un catel bichon maltez de 9 luni si as vrea sa stiiu odata la cat timp trebuie sa ii dau pastiluta de deparazitare? dau funda happy

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu mergi cu el la veterinar? Eu merg si ii da pastiluta cand ii fac vaccinurile. Eventual il intrebi pe el cand sa ii mai daibig grin

| Bell10 explică (pentru LolaLollita):

Ba da merg dar acum este in concediu si nu am mai stiiut exact odata la cat timp trebuie. dar odata la 2-3 luni se da happy mersi de ajutor oricum

| adry2001 a răspuns:

Doar cand se scarpina mult da nu-i dai numa o data. Cred ca o data la 2 saptamani sau o luna depinde de cat de grava e situatia. Sper ca ti-am fost de ajutor

| MrAnonymus a răspuns:

Nu conteaza.Doar cand se scarpina mult.