| Deliutzz a întrebat:

Buna! Unde credeți ca as putea sa-mi las câinele când merg la facultate? Părinții mei nu sunt de acord sa aibă grija de ea deoarece sunt mai mereu plecați, iar eu as vrea sa dau la poliție, unde am cămin. Dau funda.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La un prieten care are curte. Ii cumperi mancare si gata.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai doar doua alternative: stai tu acasa cu cainele si nu mai dai la Politie, ori iti obligi parintii sa stea acasa cu cainele tau.

| Deliutzz explică (pentru Violleta2022):

Buna! Sa știi ca la aceste doua alternative nu era greu sa ma gândesc nici euhappy E ușor sa răspunzi unor întrebări doar pentru a înainta in "rank", ci nu pentru a ajuta, de fapt, pe nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti gasesti un prieten foarte bun care iubeste animalele

sa stii ca exista si servicii contra cost, dar pe perioade asa mari te vor rupe la buzunar

| TheGentleman a răspuns:

La pensiuni canine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bunici, prieteni care stau la curte sau cunostinte