| Stefi1992 a întrebat:

am o cățea gestata vârstă 5ani ziua 57 de gestatie specific de ieri dimineața are sângerări de culoare închisă iar azi dimineața am aflat-o tremurând. Am vb ieri cu un veterinar a supus ca e normal sa sângereze dar nu stiu daca e normal așa de mult. Va rog ajutați-ma am încercat sa sun veterinarul din sat dar nu raspunde.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acel veterinar stie cel mai bine, intreaba alt veterinar, teoretic vorbind nu inteleg de ce sa aiba sangereri in timpul cat e gestanta asa multe, poate o infectie sau va naste in curand

| Stefi1992 explică (pentru RAY):

Acel veterinar ma indus in erore si cateaua a fata si au disparut pui nu imi imaginez unde de oarece easta mai tot timpul in casa in fine e bine ca ea e sanatoasa