| Madalina9916 a întrebat:

Am o pisica in fata blocului in jur de vreo 3 luni, este lovita la o labuta din fata si imi este foarte mila de ea. Este intr-o stare destul de buna, merge cat poate ca ii este greu din cauza labutei, si mananca. Cat m.ar costa sa o duc la veterinar? Urgent va rog!

2 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Buna! Zic ca nu conteaza banii, avand in vedere ca ai posibilitatea de a ajuta un suflet nevinovat. Vei fi rasplatita pentru binele ce il faci, pentru ca ceea ce oferi se intoarce. Ai ocazia sa ajuti, ajuta, nu te uita la bani, pentru ca banii aia posibil sa mearga pe alte lucruri inutile. Oricum nu te costa milioane happy

| Alexul99 a răspuns:

Nu o sa te coste foarte mult, dar partea buna este ca o salvezi. daca nu actionezi ar putea sa se faca bine de la sine, insa ar putea sa se agraveze..doar nu vrei asta, sa o pierzi tocmai dupa ce ai salvat-o... nu mai sta pe ganduri, du-te cu ea urgent.