| lola9 a întrebat:

ieri mi a zburat perusul din colivie acum am doar un mascul luni imi cumpar o femela ca sa o inlocuiasca pe cea care a zburat vreau niste forografi cu femele de culori diferite.Sau daca stiti o modalitate de a se intoarce celalta dau funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristian100 a răspuns:

Uite aici imagini: https://www.google.ro/......ps?/search Ai putea sa pui mancarea ei preferata pe pervazul geamului si nah poate o vezi mancand si o pui inapoi in colivie dar. slabe sanse.Mie 3 Mi-au zburat pe geam si 1 era vorbitor:((. BAFTA

4 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search ia una care sa semene cu cea veche ca de intors se va intoarce doar printr-un miracol si incearca sa fi mai atenta cu ei.

| lola9 explică:

Cat mai repede mai imi cumpar alta

| LoCcO a răspuns:

Incearca sa pui colivia pe pervaz, scoti celalalt papagal si il las in camera si lasa colivia pe pervaz cu usa deschisa si in ea pune mancare.