| RoxysiRadu112 a întrebat:

TPU. Nu stiu ce sa fac cu pisica mea.2 zile a umblat cu un motan si acum acela nu mai vine la noi si miorlaie non-stop.Nu stiu ce sa ii fac, sa taca.Nu am putut dormii din cauza ei, miorlaia intr-una....Cum o opresc? Si de ce face asta?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Este perioada dragostei pentru pisici si caini, si indiferent de cat de mult ai iubesti tu, natura isi spune cuvantul nu poti interveni decat prin sterilizare.
Asteapta linistita va reveni acasa si peste 3 luni iti va darui citiva pisoiasi draguti.

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Sa iti sterilizezi pisica

| RoxysiRadu112 explică:

Ea este acasa, dar motanul acela nu mai vine.
In 3 luni va face pisoiasi, stiam asta pentru ca am auzit ca, cam 9 saptamani cine gestatia.

| traveler a răspuns (pentru RoxysiRadu112):

Nu iti face probleme, craiul va termina de curtat toate fetele de prin cartier si apoi spasit, jigarit si fericit se va intoarce acasa victorios si eventual cu ceva semne de la luptele date, si va iubitor si cuminte. pina in primavara desigur! :-)
O zi buna!

| RoxysiRadu112 explică:

Tine*, pardon.Multumesc ca m-ai ajutat.