| YoRuxy a întrebat:

vreau sa transport un catel de 7 saptamani din judetul Alba pana in Iasi fara sa trebuiască sa-l insotesc. La sosire il va astepta cineva. Cum as putea face asta? Aveti vreo idee de firme autorizate sa faca asta? Imi puteti da niste date de contact?

Răspuns Câştigător
| Robeeert1 a răspuns:

Încearcă pe transportcaini.ro Eu am trimis anul trecut de la București la Timișoara. Problema este că nu au foarte multe rute de transport dar poți verifica dacă au de la Alba la Iași.

| YoRuxy explică (pentru Robeeert1):

Am vorbit deja cu ei si din pacate nu au rute. Multumesc oricum

3 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Faci 6 ore si 44 min cu masina, nu-l baga in vreo cutie ca ajunge mai mult mort decat viu la destinatie, totusi are viata, nu e o lanterna.Stiam de BlaBla car, cel mai sigur du-l tu cu masina sau roaga o ruda sa se duca cu el, daca-l bagi in cutie si sa-l mai trimiti si cu fan curieru ajunge bietul de el plocosit tot.

| IIIshaneIII a răspuns:

Iei cainele il bagi in cutie de carton o lipesti bine sa nu se defaca scrii fragil pe ea si o trimiti prin fan curier