| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai puternica rasa de câini?

19 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Titanul japonez.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tosa

| Idkidk a răspuns:

TITANUL JAPONEZ, poate pune la pamant un urs. Cauta pe net imagini cu el.

| alexandrualind a răspuns:

Pitbuli sunt cei mai puternici si rai.

| FlorinCiokan a răspuns:

Ai primit si o sa mai primesti raspunsuri la care daca te informezi toate sunt adevarate.
Eu zic ca conteaza antrenamentul dresajului.
Normal Pitbull locul 1 Rottweiler locul 2.
Dar mai apar Hamstaff si mai stiu alte nume ciudate necunoscute.
Primadata trebuie format acel caine sa fie puternic. trebuie antrenat.

| NoFeelings a răspuns:

Mai,rasele puternice sunt multe:Amstaff,Pitbull, Ciobanesc Caucazian, Tosa, Dog German, dar puternic nu inseamna ineaparat ca e de paza.

| OneReason a răspuns:

Ciobanesc de bucovina,

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Tosa si Pitbull-ul!

| StefiChan8D a răspuns:

Pentru ce ai avea nevoie de o rasa puternica in primul rand? Sunt multe rase de caini puternice si depinde de caine si cum il dresezi.

| anonim_4396 explică (pentru StefiChan8D):

Am nevoie ca sa intimidez cu el și sa atrag gagici

| StefiChan8D a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice rasa de talie mare e buna pentru asta laughing, nu trebuie o anumita rasa puternica atat timp cat nu vi cu un pechinez laughing

| anonim_4396 explică (pentru StefiChan8D):

laughing)))
Ms man.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ptiu. Jalnic. Mai bine inchiriezi un copil ca sa atragi gagici. Nu aveai gagica?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Dacă voiam sa atrag într-adevăr îmi luam unnoi bichon...
Dar cu ala numai babe,.

| Arome a răspuns:

Rasa Tosa, e originala din Japonia.

| BgBoss81 a răspuns:

Pitbull-ul...

| Necunoscuta112 a răspuns:

Daca vrei agati fete ia-ti un chow chow un caucazian sau un san bernand. Fetelor sau cel putin la majoritatea le plac cainii pufosi sau mai maricei

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscuta112):

Caucazian i-au happy

| heyheyheyhey a răspuns:

Paii...sint multe rase de caini puternici insa eu ti-as recomanda husky sau pitbullwinking