| SSaleu20 a întrebat:

Care este cel mai serios site de pe care pot cumpara o arma airsoft?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Military Shop.

| SSaleu20 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi, am intrat si cautat, dar site.ul e mai mult cu haine, ochelari etc, poate nu l.am gasit eu pe cel bun

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SSaleu20):

Dar tu Google nimic inainte sa pui intrebarea? Logic era sa ajungi la asta repejor si nu cred ca mai era cazul sa intrebi - https://www.airsoft.ro/. Eh, e ok?

| TimmyTim a răspuns:

Mai bine e decât un site, mergi într-un magazin real, sa vezi arma, sa o ti în mana, pentru a fi mai sigur de ceea ce cumperi (gen nu aibă probleme, etc, etc) chiar dacă e "airsoft" tot e o arma și e mai bine asa. Asta dacă vrei ceva mai "profesional", dacă vrei ceva ieftin găsești pe "n" site-uri arme airsoft. Doar dacă un search pe google "arme airsoft".
Have a nice day!

| TimmyTim a răspuns (pentru TimmyTim):

Da un search ***

| SSaleu20 explică:

Cumpara*