| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Catelusa mea nu mai sta cu puii ei, ea sta tot timpul afara si catelusii stau singuri. Cand merg eu acasa, o duc la ei si pun cateii la sanii ei. Ei abia au 2 saptamani, deci nu cred ca mananca mancare. Lapte as putea sa le dau? Si cu ce?

Răspuns Câştigător
| Sergiu_Yoana_1991 a răspuns:

Du-te la veterinar si spune i cum sta treaba, iti va da el lapte special pentru pitici sau macar te va indruma el ce sa faci.Nu le da din auzite.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Sergiu_Yoana_1991):

Am inteles. Veterinarul va veni acasa, mi-a spus acum cativa ani, ca mi s-a mai intamplat, sa le dau lapte din ala la cutie. Insa, nu mai stiu exact cum le dadeam sau cat ...Multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un veterinar.
Pa, pa.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Da, ai putea sa le dai lapte cu biberonul big grin

| CosminM98 a răspuns:

Sa nu le dai lapte cu biberonul! Sunt destul de mari. Ia o farfurie cu lapte si pune is ea bucatele mici de paine ......asa isi vor dezvolta singuri simturile si se vor obisnui cu mancatul.

| Biuq a răspuns:

Ai putea sa le dai lapte cu biberonul