| FlowerRoseRose a întrebat:

Caut stapan in Tg-Jiu pentru un pui de pisicuta siameza foarte frumoasa si cumine. Stapanul trebuie sa stea al casa si sa aiba curte, FARA CAINE. Pisica sa fie ingrijita si iubita. Puteti sa o tineti in casa si in pat fara probleme deoarece este si foarte curata. happy

URGENT...

2 răspunsuri:
| Claudiiiaa a răspuns:

Eu nu cred ca cineva de pe TPU o va lua.Mai bine posteaz-o(cu poza si descriere) pe www.adoptiipisici.ro, sau poti cauta un alt site, acesta mi se pare cel mai bun si cunoscut, daca pisicuta ta este la fel de draguta precum zici, va fi adoptata repede!

| Claudiiiaa a răspuns (pentru Claudiiiaa):

Macar uita-te pe site! cand o postezi vei pune si orasul!