| SingleForOne a întrebat:

De ce TPU nu șterge întrebările?
Original, era altă întrebare, dar am modificat-o de asta și categoria e greșită.

6 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Ca să ștergi o întrebare intri în contul tău și sub fiecare întrebare vei vedea opțiunea "Șterge". Dai pe "Șterge" iar TPU îți va trimite un mail cu un link pe care v-a trebui să-l apeși ca să ștergi întrebarea.

| SingleForOne explică (pentru MeisterSchnitzel):

Am făcut asta de vreo 5 ori. Știu cum se șterge, dar fapta în sine nu se întâmplă.

| LPCTSTR a răspuns (pentru SingleForOne):

Daca intrebarea are funda data, nu va fi stearsa, ci nu va mai fi atribuita tie. Daca nu are funda data, ar trebui sa fie stearsa in cateva minute.

| Legion7X a răspuns (pentru SingleForOne):

Nu se întâmplă pentru că probabil ai debifat în opțiunea: Setări cont> Doresc să primesc email atunci când șterg o întrebare. Dacă nu este bifată degeaba dai ștergere, nu ìți va trimite nimic pe
E-mail

| SingleForOne explică (pentru Legion7X):

Am bifată și căsuța aceea.

| Legion7X a răspuns (pentru SingleForOne):

Ai verificat mailul. Este corect scris in setări Cont?