| ANDREIALEX99 a întrebat:

Ce sa fac ca hamsterul meu sa nu mai roada barele de la cusca? adica ce sa-i dau ca sa-si toceasca dintii?

Răspuns Câştigător
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Cumpara-i niste batoane special pentru hamsteri din magazinul de unde l-ai luat

3 răspunsuri:
| Roxy5199 a răspuns:

El e dobitoc nu? tampule

| ravanoos a răspuns:

Eu la iepuri le dau crengi sa roada, nu stiu ce diferente exista intre iepuri si hamsteri dar ma gandesc ca fiind rozatoare amandoua ar merge si la hamster crengute...

| t3leG a răspuns:

Servetele,hartie in general... daca sunt mici, da`le o hartie mai moale, precum cea igenica sau servetele de masa.