| restuleistorie a întrebat:

Cine ar castiga o lupta intre un bulldog si un rottweiler?
de ce?
funda!

Răspuns Câştigător
| MarcelineMarcy a răspuns:

Un rottweiler ar castiga pentru ca este mult mai mare si mai puternic.Are dintii, inaltimea, greutatea mult mai mare.Dar asta nu inseamna ca este mai periculos eu am un rott si este foarte bland si cu oamenii si cu(,)caini, este periculos doar cand simte ceva ineregula cu el/ea.

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Rott-ul,e logiclaughing Inaltime, greutate dubla fata de bulldog...

| OnuOnulică a răspuns:

Ambi sunt buni la lupta dar eu tin sa cred ca Bulldog ar castiga.
Desi rottweiler e mult mai rau!

| Sofer a răspuns:

Cred ca Rottweiler ar castiga lupta impotriva unui bulldog.

| karsivan a răspuns:

Eu cred ca veterinarul, ii coase pe amandoi si ia banii, iar stapanii cateva luni la parnaie pentru rele tratamente.

| HailSithis a răspuns:

Salut,Eu zic ca un rottweiler ar gastiga lupta deoarece e mai mare si e practic facut sa ucida, dar asta nu inseamna ca nu exista exceptii! Dar daca stapanul e bun cu amandoi nu cred ca sar bate...ce ce e bine cred!