| Paranormal12 a întrebat:

Cine ar vrea sa intre intr-o echipa de fenomene paranormale sa imi dea messul si vorbim asta seara! Ce ziceti?

14 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Da... exista subiecte captivante dar insa in Romania nu am auzit cazuri. "Piei, aghiuta
Prindem-ai de puta
Intr-alu Trompi cuvant
Si-alu spirtu sfant
Mancati-ar jermii ochii-n mormant!" hahahahah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Mi se pare anormal ca de fiecare data cand te caci, rahatul sa iasa prin acelasi loc si as vrea sa descopar explicatia. Facem echipa?

| availablehandyman a răspuns:

Baga-ma si pe mine pe lista! laughing
adi_Claudiu0001

| njohn a răspuns:

Ai echipa, esti vanator de fantome

| Z3R0H0uR a răspuns:

Eu sunt un fenomen paranormal.
Id: zeropermanent

| Z3R0H0uR a răspuns:

"Echipa misterelor" Ne mai trebuie un caine vorbitor si 2 gagici.laughing

| lascuiulian92 a răspuns:

Pai si ce face echipa asta?
Un fel de Ghostbusters asa? rolling on the floor)

| lascuiulian92 a răspuns:

Http://www.descopera.ro/fenomenele-paranormale/

Cititi de aici pentru cei pasionati :))

| Mihai_Vlad_1998 a răspuns:

Eu sunt pasionat de fenomene paranormale si cred ca am un simt dea comunica cu cei decedati.Am incercat sa invoc un demon si din acea zi am impresia ca cineva ma urmareste

| Supersuper123 a răspuns:

Sunt pasionata de fenomene paranormale dar nu stiu...big grin

| Scortanu_Yonutz_1998 a răspuns:

Imi plac filmele si documentarele despre fenomenele paranormale, dar vreau sa stiu mai multe despre intentiile tale.