| Decebalul a întrebat:

Cum imi pot invata cainele sa nu mai zgremțaie la usa?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Atunci vrea inauntru! Nume frumos pentru un caine imi aduce aminte de-al meu.

9 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Vrea afara

| Decebalul explică (pentru MadalinG99):

Este afara!

| CerAjutorDeLaVoi a răspuns (pentru Decebalul):

Funda?

| Decebalul explică (pentru AgathaRo):

Da, stiu ca vrea inauntru, dar nu pot sa il las in casa!

| AgathaRo a răspuns (pentru Decebalul):

Incearca sa-i oferi putina atentie, hrana necesara si caldura necesara atunci vei vedea ca numai vrea inauntru.

| Decebalul explică (pentru AgathaRo):

Ii ofer din plin toate astea.

| AgathaRo a răspuns (pentru Decebalul):

Atunci vrea inauntru! Nume frumos pentru un caine imi aduce aminte de-al meu.

| CerAjutorDeLaVoi a răspuns:

Interesanta exprimare, cu bataie dar sa nu il bati tare, o palma peste fund e destul sa simta ca a facut cv gresit si niste strigate gen : Azor f**ate becu cel luminos... laughing. funda?

| Decebalul explică (pentru CerAjutorDeLaVoi):

Mai astept raspunsuri, si vad dupa cine merita funda! Si il cheama Bobitza! happy

| CerAjutorDeLaVoi a răspuns (pentru Decebalul):

Ok :*
Bobitza f**ate calea lactee. in loc de cea cu Azor... laughing)