| gladiatus a întrebat:

Daca am o pisica care nu ma lasa sa dorm, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nikolas98 a răspuns:

Sall.,.,fai o cusca ceva.,., bine prin cusca nu ma intelege gresit dar un loc din care nu poate sa iasa

10 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Scoateo afara sau pune-o in alta camera

| Jane_6633 a răspuns:

Nu trebuie bătută, sterilizata etc. Trebuie doar sa te joci cu ea seara pana sa adoarmă... Sa o obosești ca lumea și va dormi pana la vreo 6-7 când se va duce la baie și va manca. și apoi va dori mângâiată. Îți zic din propria experiență ( am un motan de 7 luni care îmi făcea la fel și un timp l-am obosit seara, apoi și-a făcut program și nu se mai trezește decât pe la vreo 6-7 și adoarme odată cu mine la 22-23winking
Sper ca am ajutat!
Bafta cu pisica!

| Kitty20 a răspuns:

Inchide usa in camera in care dormi!

| IzabellaLoredana a răspuns:

Pisica ta e in calduri? laughing.
Daca da, sunt pastile pentru asa ceva.
Daca nu, e alegerea ta ce faci cu ea happy

Răspuns utilizator avertizat
| AdyutzZz a răspuns:

Cutzit sau geamlaughingdin 2 unabig grin

| cherybloom a răspuns:

Scoate-o din camera si inchide usa. Daca nu tine inchide-o in baie!

| florentinaaa a răspuns:

Nasol cunosc situatia,am si eu un cotoi care nu ma lasa sa dorm toata ziua doarme si noaptea mi o face alba, porblema mea este ca el era obisnuit sa iasa afara in gradina, dar acum m am mutat si stau in pab unde lucrez si nu am cum sa il scot afara si nu este obisnuit sa stea doar intr o camera si nu stiu cum sa il dezobisnuiesc.ma gandeam sa mai astept pana intra in calduri si sa il castrez dar nu cred ca mai rezist mult poate pot sa il castrez asa ori sa il dau.doar ca este mai greu la mine ca sunt in anglia. daca tu esti in tara este altceva cred pup

| KingDamian a răspuns:

Pai incearca s-o dai afara 2 -3 zile ca asa se potoleste.sau cand face o prostie tai usor una pe cap.asa am avut si eu o pisica.

| florentinaaa a răspuns (pentru KingDamian):

Eu ma bat cu al meu in fiecare noapte si nimic, face tot ce vrea