| Nastase_Claudiu_1977 a întrebat:

Dacă am spălat câinele cu șampon expirat de 1 an și 8 luni, acesta va fi afectat? Pot face ceva in legătura cu el sa-l salvez?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am spălat câinele cu șampon expirat... sa l salvez?"

dacă nu te-a reclamat la protecția consumatorului, n-are nimic!

| doctorandus a răspuns:

Nu, sa stii ca foarte greu se strica chimicalele. Cred ca n-are nimic.

| christall a răspuns:

Nu are nimic.

| Pati2500c a răspuns:

Spala te si tu cu sampon expirat sa vezi. Cainii au pielea mult mai sensibila decat noi si blana la fel. Nu mai face asta, daca nu ai sampon pe moment asteapta pana mergi la un magazin nu il spala cu sampon expirat. Si sa fie special pentru caini ( cel de oameni contine chimicale care nu sunt bune pentru ei ). Daca ti se mai intampla sa nu ai sampon decat sa il speli cu sampon expirat mai bine bati un ou si il folosesti pe post de sampon, e mult mai bun