| VvladCobianu a întrebat:

Hei, locuiesc in cartierul Andronache din Bucuresti si in drum spre scoala trec pe langa o curte abandonata dintotdeauna inconjurata de un gard prin care se poate vedea foarte usor. De cateva zile am observat 3 catelusi destul de maricei ( aruncati probabil de cineva ). Eu nu ii pot lua acasa, si chiar de as putea gardul nu poate fi trecut sau sarit. De cand i-am vazut le-am adus mancare in fiecare dimineata cand trec pe langa ei. Intrebarea mea este: Cunoasteti vreun site sau vreun email unde as putea face o reclamatie? Ma gandesc ca daca as suna undeva ar zice ca fac misto de ei.

3 răspunsuri:
| VvladCobianu explică (pentru Kaℓi):

Am trimis un email si acum astept raspunsul. Multumesc amandurora pentru raspunsuri.

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a răspuns:

Suna la politie, probabil te vor crede! sau sfatuiestete cu prietenii, rudele?