| negrealuminita a întrebat:

Am o mica problemuta. In ultima perioada nu reusesc sa ma mai odihnesc cum trebuie. Din ce cauza? Pai am o pisica care s-a obisnuit sa doarma pe pat cu mine, dar la capatul patului Imi e frica cand doarme acolo ca o sa o lovesc sau am sa dau peste ea si o dau jos din pat. Si din cauza asta dorm ca pe ace, ma trezesc mereu. Cum sa trec peste aceasta teama? Cum sa o fac sa vina langa mine si sa reusesc si eu sa dorm normal?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Problema ta e ca o iubesti mai mult decat ar trebui! daca o lovesti sau o dai jos din pat ea va stii ca nu o faci intentionat asa ca nu ii va da importanta! Deci dormi linistita ca chiar de ai impinge-o din pat nu i se va intampla nimic pentru ca e pisica, va cadea in picioare happy

| ancaval a răspuns:

Las-o, că nu pică din pat. Nu te stresa atâta.