| reversorul a întrebat:

Am un peste beta care se comporta ciudat,are si o femele langa el nu stiu,e indragostit? inoata aiurea,adica nu mai inoata cum trebuie si sta mai mult pe fundul agvariului,rezemat pe acvariu si nu l-am vazut sa manance.

Imi poate raspunde cineva cu cam ce-ar avea? mi-e frica sa nu fie bolnav sad

Dau funda happy

astept mai multe raspunsuri sper sa ma puteti ajuta, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| LarisaRose a răspuns:

E bolnav!

2 răspunsuri:
| micsiinteligent a răspuns:

Una dintre cauze ar fi sa se imperecheze si vine perioada aia in care masculul inoata nebueste ca sa atraga femela si nu mai mananca mult ca inainte.

| reversorul explică (pentru micsiinteligent):

Crezi ca asta e? ...adica nu ma prea pricep sad