| MissLilith24 a întrebat:

Heii buna! Ce rase de caini mari stiti? Nu vreau Amstaff/Labrador/Chau Chau... Ceva gen rasa Akita Inu.
Dau funda la raspunsul care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| Shattered a răspuns:

Akita Inu este un caine de talie medie, nu mare. Un caine care sa se poata adapta intr-un apartament... Poate un rottweiler, sau doberman... Sunt mult mai linistiti decat un boxer.

| MissLilith24 explică (pentru Shattered):

Da, dar am citit despre el peste tot si zice ca nu e prieten cu strainii, copii si nu s-ar acomoda intr-un apartament sad Si sunt rasa mea preferata de caini...dar na, asta e. Cred ca imi voi lua un Rottweiler. sper sa nu ma manance in casa laughing

7 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Boxer, Ciobanesc Belgian Malinois, Bull Terrier, Cane Corso.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa cauti ce iti doresti despre animale si in special caini te invit sa folosesti acest site.
http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/poze/
Aici pot ivedea toate rasele de caini, si iti alegi ce iti place daca ai vrea sa iti iei unul. :)

| Username9080 a răspuns:

Daca tu chiar vrei un caine mare, iti recomand sa iti iei un Dog German. Ala caine mare! :-P

| MissLilith24 explică (pentru Username9080):

Nici chiar asa laughing Vreau totusi sa se poata acomoda intr-un apartament destul de spatios.

| MissLilith24 explică:

Nu vreau sa aiba falcile alea lasate, si sa se poata adapta intr-un apartament...happy

| SuzySuzy a răspuns:

Iti zic sa alegi un boxer german! Sunt caini prietenosi si frumosi! Citeste pe net despre ei si vezi de iti plac! happy funda?