| Deya1 a întrebat:

Hello everyone!
Am un pui de shih-tzu de 2 luni jumatate si nu stiu cum sa-l invat sa-si faca nevoile in baie pe pempers. îi cumpăr frecvent și face acolo numai când îl duc eu, altfel îl apucă în toată casa.
pls help!

Răspuns Câştigător
| Danyela24 a răspuns:

E foarte greu sa il inveti dar cred ca pana la urma vei reusi.
Uite ceva ce cred ca te-ar ajuta! Citeste, macar ca idee sa stii ce ai de facut. http://www.dresaj-caini.ro/......-casa.html

6 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.E greu sa il inveti.Nu il certa.Cnd face pipi laughing cu carpa cu care cureti daio sa miroase si pune-o langa pampers.Pa,pa

| Foxyyyy a răspuns:

Ti-e lene sa-l scoti afara?straight face

| Deya1 explică (pentru Foxyyyy):

Nu inteligenta sclipitoare, daca are 2 luni jumate inseamna ca nu si-a terminat schema de vaccinare, deci NU are voie afara!

| Foxyyyy a răspuns (pentru Deya1):

Wtf? Am si eu caine si la 2 luni jumate ieseam cu el afara, avea voie si nu s-a intamplat nimic.Nu are legatura vaccinarea laughing.Am multe cunostinte care au caini si nu am mai auzit asa ineptie, dar tu faci ce vrei, mie una nu-mi pasa.

| liceu a răspuns:

De unde il ai?

| Deya1 explică (pentru liceu):

L-am primit de craciun happy