| BlackRose08 a întrebat:

Hey buna! As vrea sa va intreb ceva happy. Deci. bunica mea are un caine de cativa ani. De cand a murit bunicul meu prin aprilie 2007 nu prea mai latra. iar in ianurie 2011 a murit si strabunica mea si nu mai latra deloc. Nu mai face absolut nimic. Bunica mea vrea sa il dea. dar nu stie la cine. sau unde. Daca are careva dintre voi nevoie de un caine sau daca stiti unde sa il poata da va ofer funda! P. S: Bunica sta in Arad.

4 răspunsuri:
| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Pff.mi se pare absurd sa dai un caine pentru. ca nu mai latra.sincer.straight face Eu l-as fi luat dar stau in bucuresti pnm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te supăra, e o mare lovitură pentru câinele ăla să fie dat printre străini. E clar că suferă din cauză că au murit bunicul şi străbunica. Poate chiar urmează să moară şi el. NU îl daţi din casă, vă faceţi mari păcate cu bietul sufleţel, mai ales că nu deranjează, din câte ai spus tu. Bunica nu îl iubeşte deloc? Trebuie să fie mângâiat, să simtă că îi pasă cuiva de el. Poate crede că aceia care au murit l-au părăsit, se petrec multe lucruri pe care nu le înţelegem bine în mintea şi sufletul unui câine.

| sensibilosu a răspuns:

Da eu vreau

| SIm0nNn3 a răspuns:

Daca eram din Arad il luam eu cu cea mai mare placere, dar stau in Bucuresti crying te pup.