| HelpppY0u a întrebat:

Am o intrebare: Cum o pot convinge pe mama sa imi cumpere un iepuras/hamster? Am o pisica, si zice ca o sa il streseze, dar il puten tine pe balcon sau intr-o camera. Ma rog, gasesc eu solutie, iar daca aveti si voi, spuneti-mi, va rog!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MuzicaBooM a răspuns:

Este foarte greu sa o convingi sa iti cumpere hamster odată ce nu suporta nici pisica.
Poți sa mergi la ea si sa ii zici:,, Mama, eu mi-as dori ceva...un hamster'' voi încerca sa am grija de el sa nu facă prostii ca doar un hamster nu e nebunatic ca o pisica.
Daca nu accepta nu prea înțeleg motivul din care nu vrea acest animal

3 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Am hamster, si ador pisicile dar din pacate nu imi pot lua, iti dai seama ce stresat ar fi hamsterul. pisica e pisica iar hamsterul e soarecelaughing deci?
Sincer n-ai cum.Si eu as vrea dar nu se poate. chiar daca sunt pui aman2. asta e natura

| Bugsbunny07 a răspuns:

Buna...Deci eu sunt in aceiasi situatie...Am hamster si o pisica. Si pisica toata ziua il streseaza, la inceput am avut 2 dar acum am ramas cu 1 pentru ca pisica l-a ingherat si tot timpu statea si ii pazea.Nu ii lasa o secunda in pace, de altfel si acum la fel face.

| XxBubbless a răspuns (pentru Bugsbunny07):

Buna! Sunt tot eu, pe alt cont. De la emailul celuilalt uitasem parola. Iti multumesc de raspuns happy. Nu mai vreau hamster. sad. Ti-as vota raspunsul, folositor dar nu pot.