| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ola!
Voi ce animale de casa aveti?
Eu am avut mai intai o pisica, apoi un hamster, pe urma doua testoase mici si acum un iepuras!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am avut 3 pisici, un porcusor de guineea, 2 specii de pasari si acum nu am nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o femela hamster, care a murit sad apoi un mascul hamster, iar in Final am un porcusor de guineea de un 1 si ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| smile20000 a răspuns:

Am avut 4 arici (cand am fost la tara i-am prins)
2 testoase
10 pesti
acum am;
2 caini
o pisica
2papagali
si 2 hamsteri

cam atat
stiu ca-s multe

| Mimi58 a răspuns:

Am avut doi papagali(ninfa),o pisicuta, un catelus, 3 iepurasi, si un hamster, si 3 pestisori big grin

| dominic90demy a răspuns:

Am avut:un caine, o pisica, un hamster, 2 perushi, 4 pesti si un iepure:-D

| Lovely_6403 a răspuns:

Doamne, Irirs, te crede cineva? Si tu la fel, Rrrrr! Amuzant Maskull. Pai da, eu am decat o testoasa si am avut 2 papagali

| inesa_4773 a răspuns:

3 cine, 3 cinisori, 1 motan, 3 iepuri.

| Kidd_6010 a răspuns:

Am un caine de 7 luni pe care il cheama Max...

| andreea93b a răspuns:

Eu am un caine

| Al3xysS a răspuns:

Am avut caine, pisica, porcusor de guineea, papagal voritor.tongue

| Kl0d a răspuns:

Multe dar am si stiut sa am grija de ele si sa ma asigur ca le voi dresa cat de cat :
-5 pesti
-4 hamsteri
-3 testoase mici
-2 perusi
-1 sticlete
-1 cobai
-1 bufnita(doar 2 zile)
-2 corii(pe rand si 1 saptamana)
-2 zebre australiene
si ceva foarte mic de apa mai multe larve.

| anonyma15 a răspuns:

Am avut caine, papagal, porcusor de guineea, un iepure care a murit in prima i in care l-am luat (era la sat), pisica

| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

Acum am 2 testoase...si am avut un papagal. big grin

| Lavinia_4225 a răspuns:

Eu am un catel

| Alyyy10 a răspuns:

2 Caini Funda?