| Razvan1lol a întrebat:

Imi puteti recomanda un sampon bun pentru purici? ( pisici )

Sau alte solutii?
Pisicuta mea are purici nu stiu cum. L-am luat acum 2 luni de pe strada micut si firav. I-am facut baie de doua trei ori, am scapat de ei si acum cam prin minune au aparut iar. Spre fericirea mea in pat etc nu am, dar are el. Mereu cand il vad ca se scarpina undeva, ma duc, il prind si ii omor dar tot trebuie sa fac ceva, ei cu ouale astea, ca astea sunt mai enervante ca apar cand nu te astepti.
Am luat o fiola de frontline dar 27 de lei irositi degeaba.
Va rog, scuze ca am scris mult, dar ce imi recomandati?

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Parakil. Eu pe asta il foloseam la animalut, tot picaturi. Pute groaznic dar dispareau si puricii si capusele si restul insectelor de prin blanita lor.