| AnaMaryadragutaa a întrebat:

La cate luni are voie un bichon sa iese pe afara?

10 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Poti sa-l scoti afara dupa ce ii faci toate vaccinurile.Pana atunci invata-l sa faca pe covorase absorbante(se gasesc la orice petshop).

| DrunkenRat a răspuns:

Poate sa iasa din primele saptamani daca sunt conditii favorabile (fara soare puternic, fara vant puternic, fara sa fie prea cald/frig), dar la cum este acum(mai ales in zona montana in care stau, dar ma refer la Romania in general), nu iti recomand sa il scoti deloc afara.

| AnaMaryadragutaa explică (pentru DrunkenRat):

Eu nu am primit inca cainele.Dar saptamana vitoare am sa-l primesc va avea 2 luni.Imi dai id-ul tau sa mai vb?

| DrunkenRat a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Il scriu pe privat, la mesaje. happy

| AnaMaryadragutaa explică (pentru DrunkenRat):

Scrie-l te rog.Mai vb si noi. Poate ma ajuti si tu.

| AnaMaryadragutaa explică (pentru DrunkenRat):

Da accept

| AnaMaryadragutaa explică (pentru DrunkenRat):

Mai esti?

| DrunkenRat a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Am dat accept.

| Anonymus9 a răspuns:

De la 2 luni in sus deoarece cand sunt mici exista riscul sa raceasca funda?

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu stiu ca dupa 3 luni.