| IepurasulBrunet a întrebat:

Multi imi zic ca am ochi de pisica. straight face Asta e un compliment sau o insulta? straight face

31 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Compliment oh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E compliment şi mie mi s-a spus e din cauză pentru că probabil ai ochi verzi şi în special la lumină se deschid şi mai tare şi par de pisică. Cel puţin la mine aşa e. Oricum nu contează aşa mult. Să vezi cu ei!

| baru a răspuns:

Salut. De la unii este un compliment, iar de la altii, o rautate ascunsa. De acea nu trebuie sa pui la suflet. Toti oamenii care sunt mai diferiti toti au aceeasi probleme. Dar pe de alta parte ei sunt mai diferiti si mai frumosi. Asa ca; Bucurate ca ai ochi de pisica. Nu ori cine are. Pa. Am uitat. Invidia este mare Pa

| cretzufinish a răspuns:

Eu zic ca e un compliment, acum depinde de fiecare. Si mie imi zic ca am ochii mari, uneori ma deranjeaza, dar unele si-ar dori ochii mai mari, asa ca, ma mandresc. laughing Recunosc, depinde si de stare, asa si la tine. Cui nu-i plac sa nu se uite. tongue

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cu siguranta e un compliment. A avea ochi de pisica e ceva incredibil.

Pa, pa.

| Petronela a răspuns:

Compliment

| Bilqux a răspuns:

Clar complimentwinking:*

| LoveToHate a răspuns:

Sigur e un compliment...adica daca ai ochii de pisica inseamna ca sunt cu adevarat frumosi

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Nu stiu, sa ai ochi de pisica in sensul" vezi bine" sau " ai ochi rotunzii ca marul

| Gentiana a răspuns:

Ar fi un compliment, fiindca ei zic ca ai ochi de pisica adica vezi si noaptea.

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu cred ca e un complimentlove struck
acum depinde si in ce sens ti'au spusbig grintongue

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Compliment, desigur.
Ce n-aș da să am ochi ca ăștia: http://imgur.com/upLcp.jpg

| mamarutza1 a răspuns:

Este clar un copliment deoarece pisicile vad foate bine cu ochii lor speciali!

| Dyya_1494 a răspuns:

Este un compliment f frumos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce ma amuza pe mine? ca eu am o problema care chiar ma framanta si e importanta pentru viitorul meu si nu a fost pubilicata dar intrebarile care nu au nici un sens care sunt chiar de *** sunt pubilcate sigur ca da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana care iti spune asta. uneora le plac pisicile, altora nu.deci nu toata lumea o sa aprecieze ochii tai de pisica si nu toti o zic sub forma de compliment, ci ca o simpla remarca poate. tu ce zici?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complimentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compliment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e un complimet la fel ca si atunci cand iti spune cine ca ai ochi de vaca happy... divin nu

Răspuns utilizator avertizat
| Foarfeca a răspuns:

Este compliment.
=]

| blueeyedgirl a răspuns:

Crede-ma ca este un compliment happy adica ai ochi frumosi mugdalatibatting eyelashes multe fete si-ar dori gandeste-te pisicutzele au ochii mari su frumosi doamne cat mi-as dori:*

| gabylovee13 a răspuns:

Complimenthappy

| Lighto a răspuns:

Cred ca se referea ca ai ochi stralucitori. deci. COMPLIMENT happy

| AdyDinamo123 a răspuns:

Depinde in ce sens

| LidiaD a răspuns:

Pai nu esti chiar sigura... si ochii mei sunt un fel de albastru verzui
nu stiu exact dar cu siguranta e complimenta pentru. ca pisicile au ochi superbibig grin

| gabriel10 a răspuns:

Pai o iei tu cum vreitongue, oricum eu zic ca-i un compliment.Cred ca vrea sa zica ca observi bine lucrurile.

| Bimboo123 a răspuns:

Compliment

| Shalalala123 a răspuns:

A avea ochii de pisica este ceva deosebit. Nu mi se pare a fii o insulta. Mai de graba un compliment! happy

| RaduElena a răspuns:

Un comliment probabil...acum depinde cine si in ce fel ti-l zice :-P!