| YoOYoO a întrebat:

Sal'tare!
Am 2 scalari - o femela si un mascul - si mascului de vreo cateva zile sta pe o parte la suprafata. Nu e mort pentru ca daca il ating incepe sa inoate. Dar apoi iar se duce la suprafata. Femela il mia musca uneori dar nu cred ca din cauza asta sa se simta asathinking
Deciii... ce are?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ester posibil ca apa sa fie insuficient oxigenata, el cauta sa ia aer.Incearca sa maresti debitul de oxigenare.

1 răspuns:
| gamesu a răspuns:

Pai cre ca nu-i bolnav pentru ca daca era pana acum murea poate asa face pentru ca nu se imperecheaza cu femela si orcine ar fi suparat chiar si pesti mai ia un peste aceeasi rasa sau o rasa diferita femele si daca se intampla la fel sau masculul este pff sau chiar este bolnav