| tortul234 a întrebat:

Sal TPU.Sunt in clasa a 7a si sunt un tip amuzanta. dati-mi niste idei traznite care le pot face la scoala pls.SA fie in limita bunului simti.

5 răspunsuri:
| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Bei zeama de varza impreuna cu 2 3 colegi, o sticla de 500ml e de ajuns. Inainte cu 2 ore de o ora importanta sau stresanta. Ai sa vezi rezultat. Nu o sa mai fie nimeni in clasa. Testatawinking

| oanaX a răspuns:

Lipeste biletele pe spatele colegilor, scoate scaunele unor colegi si ascundele dupa alte banci, murdareste clanta cu unt pe interior cat timp sunt colegi inauntru apoi iesi din cls si inchide usa

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai daca esti un tip "amuzanta" ideile asta ar trebui sa iti vina tie.Chestia asta se numeste originalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu este fata?

| dinamodog a răspuns:

1. ia un mic balon, pune sifon o ceasca mic poate nici atat, faina, zahar, conservant, si apoi il tii undeva la caldura (balonul sa fie mic ) cand observi ca a crescut in incearca sa il pui pe un coleg sa stranga putin de el sau fal cumva sa apese mai tare il congingi tuhhee hee
2. ia un mic mic ac, baga-l intre degete si incearca sa dai un salut cu un prieten, fi mai entuziasmata si... apucal mai tare laughing...
3. incearca seara daca vi de la scoala ( daca.) cu o sfoara puternica leaga de un gar sau un copac sau ceva si poti sa te ascunzi alta partea, o piedica imprevizibila
4. foloseste o ata puternica dar mica, si un carlig maricel de pescuit, leaga ata de o banca sau ceva si carligul de pantaloni unui baiat rolling on the floor ( da fara blugi ) smug
5. pentru colegele fricoase incearca un ghemotoc negru de blana, par etc. imporvizeaza un gandac
6. Ultima : foloseste o cana cu apa la tocul de sus al usii din clswinking observa ce se intampla vi mai devreme la scoala dar. ai grija? laughing
{ Funda? :X }