| teiubesc_5807 a întrebat:

Deci.am o problemabig grin.
NOI am tras biletele la scoala si trebuie fetele sa faca baietilor cadou si invers.sunt clasa a 9a si am nimerit un coleg care e asa amuzant, ne tachinam noi(dar in limita bunului simt, nu dam in nesimtire) si chiar nu stiu ce sa ii iau. M-ati putea ajuta cu idei? dar va rog sa nu fie prea scumpbig grin ca na, e aiurea happy MS:*

2 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Ammm...pai un CD cu trupa preferata sau un o comedie pe DVDconfused?

| bunnywabbit a răspuns:

La mine la scoala e acelasi lucru, mie imi face cadou o mucoasa... ia`i un ceas, sau un tricou cu mesaj amuzant pe el.