| alexalx1234 a întrebat:

Azi tata a adus un catel acasa si eu aveam deja un caine. Câinele pe care il am este gelos pe catel si pare trist. Poate muri din aceasta cauza?

5 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu

| Vikaa a răspuns:

Nicidecum,fi pe faza, ala mare s-ar putea sa faca hatz cu cel mic, incearca sa-i faci cunostinta lu cel mare cu cel mic, dupa 2 zile vor fi de nedespartit.

| Anonim53220 a răspuns:

Acorda mai multa atentie celui mare si incearca sa ii pui tot timpul impreuna

| DanielIlie a răspuns:

Se vor împrieteni cu siguranță.

| RobY55 a răspuns:

Nu, acestia doar nu is obisnuiti unul cu celalalt dar se obisnuiesc ei in timp