| Marlena852 a întrebat:

as vrea un caine dar nu stiu ce rasa e mai buna vreau un caine frumos, nu prea mare si sa stea in curte.
ce caine sa imi aleg?

Răspuns Câştigător
| Patrisia14 a răspuns:

Paiii...Sunt multe rase de caine care sunt frumoase:
-Bichon (are un vecin de-al meu si sta afara cainele)
-Husky
-Golden Retriver
-yorkshire
-caine boo
-beagle big grin
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin astea sunt cele mai frumoase din punctul meu de vedere dar Golden Retriver e preferatul meu. Funda?happy

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru Patrisia14):

Si la mine tot Golden Retriver este preferat si apropo Marlena852 ti-l recomand si tie!

5 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

| Clauvdgg a răspuns:

Golden Retriever, Beagle Shar pei, Pug love struck love struck

| EllyThau a răspuns:

Buna eu am Bichon Havanez este frumos si jucausi:X dar sta mereu in casa... Pai poti sa iti iei Soricar..pazeste curtea si sta afara happy sau husky:* e foarte frumoslove struck dar e marehappy :*Bafta:*:*:*:*

| Flav13 a răspuns:

Eu iti propun un cocker spaniol sunt frumosi nu mari si iubitori.