| Jeloreonne a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un Pitbull si un Rottweiler, vreau sa stiu daca se vor intelege intre ei fiind mascului amandoi(ii cumpar cand sunt pui).
Daca nu se vor intelege intre ei pe care sa il aleg?
Si as mai vrea sa stiu cat m-ar costa tot ce trebuie pentru a detine un caine cu potential agresiv. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

DA se vor intelege daca ii iei de mici.Acum costuri mai speciale sunt doar la mancare(mananca destul de mult), la capitolu` vacinare e la fel ca la orice alt caine

Acum pentru cainii astia trebuie sa te duci la politie cu carnetele lor de sanatate si eventual cu un pedigree(vezi google daca nu sti ce inseamna) sa-i declari

3 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Buna pai daca se vor obisnui impreuna poate se vor intelege happy

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Probabil că da, chiar dacă sunt rase agresive dacă sunt împreună de mici se obişnuiesc unul cu celălalt.

| Jeloreonne explică:

Le ce pret pot sa ii găsesc pe fiecare in parte?