| Cossy11 a întrebat:

Salut, Golden Retrieverul roade ( in apartament )?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Ioanadulcik a răspuns:

Nu stiu la ce te refari cand zici roade in apartament eu m-am gandit la asta ca te referi
1.Roade doar cand e mic ca are dintisori in cresteri dar poti sa ii iei jucarii

si

2. Poti sa al tii in apartament daca il duci in fiecare zii de 4 ori la plimbare

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Orice caine roade, dar se va dezobisnuii de acest obicei daca este dresat, de exemplu catelul meu mi-a ros firul de la internet ( noroc ca mai merge net-ul ) si l-am lovit incet peste botic si am ridicat tonul.S-a speriat destul de tare si de atunci nu se mai apropie de fire, daca o face strig la el: Pleaca de acolo! si pleaca.

O zi placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca ii scoti dintii atunci nu!

| Cossy11 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? Asa ai facut cu familia ta de nefamilisti satanisti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cossy11):

In locul tau m-as retine de la a face astfel de remarci nepotrivite si m-as cultiva un pic ca sa stiu macar sa pun o intrebare ce o poate intelege toata lumea, macar una!

| Cossy11 explică (pentru anonim_4396):

Ce nu intelegi? Am intrebat daca Golden Retriverul roade... ce vrei mai mult mai papagalule?