| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Care are coscioage pentru gaini? mi-a murit o gaina si vreau sa o ingrop crestineste sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Allexssander a răspuns:

Ai incercat sa faci si tu misto cu intrebarea asta dar te-ai cam dat de gol, te dai cioara, te faci ca habar n-ai sa scrii, dar ai stiut sa pui cratima la ''mi-a murit''. Lasa vrajelile

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Allexssander):

Era o gluma laughing)) (nu era vrajeala) dar totusi te-ai prins laughing) ce sa spun le am cu cratimele happy

| Allexssander a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Nu mai face glume dintr-astea laughing) le dai idei la pustanii astia, o sa-si ingroape toate vietatile

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Coscioage sa ii cumpere cocosul din curte.Sa cheme si un popa.

| Andr3 a răspuns:

rolling on the floor)))))))

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Scuze, am doar scriuri pentru ciori.

| lolium a răspuns:

Saraca gaina...imi vine sa ma jelescstraight face

| PanaceuUniversal a răspuns:

You gotta be *** kidding me!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru PanaceuUniversal):

Vorbeste fai pe romaneste ca nu le am cu limbile straineze!

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Simona draga... gainile nu se ingroapa cu preot cruce si cosciug, numai oamenii se duc asa. Gainile se ard sau se ingroapa pur si simplu!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru PanaceuUniversal):

Cu ce sa le ard?

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Vorbeste cu unul dintre parintii tai!

| Gorath a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Cu bricheta.

| ゼロの a răspuns:

Condoleante. sad
De ce nu ii faci tu unul?
Din cateva scanduri si cuie si ai rezolvat problema.
Sau mai simplu de ce nu o ingropi pur si simplu in pamant ca pe un soldat cazut la datorie?
Fiindca acea gaina banuiesc ca trebuia sa creasca ca sa fie mancata nu? Si nu a apucat deci a murit la datorie.

| DAAAAAAAAAA explică:

rolling on the floor)))))))) ce sa spun imi place ca tine-ti la glumeee rolling on the floor)) sunteti super amuzanti cu totii happy

| Pauliici a răspuns:

Am eu...4... 400Euro/buc. Vrei? [P.S:Sper ca nu e vreo gluma de prost gust.]

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Pauliici):

M-am razgandit o mananc..asa moarta ceare... fara sa stie mama.ce o fi o fi! a fost prietena mea de o viata! si era grasa si frumoasa.sad

| Pauliici a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Stiam ca e gluma... "Si era grasa si frumoasa" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Si-atat ca ma doare mana! Si gura rolling on the floor

| bianca2002 a răspuns:

E o intrebare stupida