| radovanovic a întrebat:

am sa va spun o poveste interesanta
Acum 2 zile cainele meu a murit si m-am gandit ca in loc sa-l ingrop sa-l arunc la vecinu' peste gard. Faza e ca ieri a inceput sa puta ingrozitor, ei sunt plecati momentan in Spania se intorc peste o luna si au gard ghimpat. Nu stiu ce sa fac, trebuie sa scap de caine fara ca nimeni sa nu ma vada. Sugesti? FUNDITA pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| TEIRAU a răspuns:

laughing laughing esti tare man. ce fel de gard au? daca e din ceva ce poti da la o parte si intra sa recuperezi "hoitu" te-ai scos, daca nu. dimineata pe la 4-5 trezirea si cu lanterna si ajutoru unui prieten intrati prin efractie si daca nu va toarna garda nu ajungeti la portile albe laughing cere ajutoru unui/unor prieten/prieteni. daca nu se poate le zici vecinilor ca a fugit dupa o pisica si a ajuns accidental la ei in curte si s-a loat la omor cu pisica, si din pacate pisica a castigat laughing

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cat de****poti sa fii sa faci asa ceva?
sa nu zici ca sunt fata si sunt sensibila sau chestii de genul dar cum ai putut sa iti arunci cainele mort la vecinu in curte?
normal ca un animal mort mirose, intra in stare de putrefactie, cum de nu te-ai gandit la asta? trebuia sa il ingropi...de.
pe tine ce te deranjeaza? mirosul sau ca vin vecinii? aoleu ce oribil, nu ma pot abtine sa te cert, ce naibii...
solutie ...ca sa nu mai miroasa, cara cu roaba pamant(muult) si da cu o lopata peste gard pe caine, pana se acopera de tot. dar tot o sa iasa naspa. tot o sa se vada, macar nu mai miroasee.
dar totusi...nu esti intreg la capstraight face

| marrr a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) asdsafdsfgdsghsf fdsfsdfsdfsdfs fdsfsdfds[nu mergea fara asta] stai ca nici acum nu merge

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Chiar te razbuni pe vecini tai du-te si ia-l de acolo poate te si bantue du-te intr-o seara cu scara si ia-l

| EllyFMS a răspuns:

Ba ba balaughing)

Pe asta nu am mai auzit`o. acum pe bune. ce te deranjeaza. ca miroase sau ca vin aia?

Cheama 1/2 prietenii sa iti faca scara sa sari gardu. i`ei cainele si pleci. sau daca vrei sa il lasi acolo. il dai putin ma incolo sa nu mai miroasa la tinelaughing.

Oricum. esti genial

Felicitari!laughing

| radovanovic explică:

Ma deranjeaza mai mult mirosul, ca o rezolv eu cu vecinii poate le fac o prajitura sau ceva de genu

| EdynSt a răspuns:

Salut. Si mie imi va muri cainele pe care l-am iubit de cand aveam 3 ani. Acum am 12. Nu suport ideea sa il pierd pe veci! Sunt foarte trist. Presupunem ca el a mancat otrava cand a scapat din lant. Nu mananca, nu e energic si nu mai larta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, acum, tie ti-ar placea ca sa gasesti un animal mort la tine in curte?

| mustangmuscle a răspuns:

Bai frate esti tare ma... ia si tu un plascaut si taie setca ceia ghimpata

| dragonfire a răspuns:

Aruncal la aia cu ecosalul