| Tzigaret a întrebat:

Salut.
Pisica mea are pui, nu stiu de cat timp, dar de ieri dimineata am observat ca nu mai mananca, nu mai bea apa si e ametita si are si scurgeri de sange... normal acum 4 zile cand ii puneam mana pe burta simteam cum se misca puiutii, dar acum nu.
E posibil sa fi murit in burta ei? Ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lizuca1234 a răspuns:

Bai nene. Cum naiba sa intrebi asa ceva aici? Daca vezi ca e ceva in neregula cu ea, o iei, o bagi in cusca si fugi la vet. E chiar atat de greu? Daca nu mai misca puii, da, e posibil sa fi murit.si cu cat o lasi mai mult asa, poate da in septicemie si te poti uita linistit cum moare! Unde iti e responsabilitatea?

3 răspunsuri:
| yonutz04 a răspuns:

O să nască singură, nu te teme

| croissant a răspuns:

Cel mai bine ar.fi sa.o duci la un cabinet veterinar pentru o consultatie eventual sa ii se faca o ecografie.