| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am sterilizat pisica pentru ca a facut piometru si dupa 1 zi de la operatie am luat-o acasa.
Primele 2 zile a dormit tot timpul, nu prea a mancat dar de azi vad ca a inceput sa manance si sa se implimbe prin casa.
Problema este ca am observat ca atunci cand doarme sau sta tremura ca si cum ar avea frisoane, mentionez ca nu are febra deoarece i-am luat temperatura si este normala.
Ea pare ca se simte ok si este relaxata, din ce cauza ar fi tremuratul asta si ar trebui sa ma ingrijorez?

2 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Fugi inapoi cu intrebarea asta la veterinar, nu este normal sa ti mai tremure, dupa operatie si antibiotice.