| zinedinzidan a întrebat:

Am si eu o intrebare:am un catel de un an care tot sare pe mine si devine din ce in ce mai greu si nu stiu ce sa fac.Plz Help ME.

Răspuns Câştigător
| alecsa921 a răspuns:

Probabil ca mananca mult si nici nu isi consuma energia. daca stai la casa incearca sa alergi cu el sau daca stai la bloc iesi cat mai des cu el afara plimba-l cam vreo 1h pe zi prin oras.sau atunci cand te duci in oras i-al cu tine

6 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Este normal ca atunci cand cineva creste devine mai greu! ce...te mai ai 3 kg ca atunci cand te-ai nascut?

| Rush a răspuns:

@karinalove12 de ce sa se imbolnaveasca? esti *** la cap?
Pai depinde ce catel este, si ce devine din ce in ce mai greu? sa il stapanesti? sa il cresti? sa il hranesti?
Ca toti scrieti ca niste analfabeti.

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Goneste-l cu matura si nu te mai deranjeaza greutatea lui.

| Pinguuuin01 a răspuns:

Buna! Incearca sa-i dai doar o masa pe zi si chiar daca cerseste la masa incearca sa-i rezisti altfel s`ar putea sa se imbolnaveascastraight face
Sper ca te-am ajutat>big grin

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Ooo da.Ala da cainelaughing)
Satisface-l!laughing)

| LALALAsong a răspuns:

Esti un prost! iti trebuie caine?