| alexandra777 a întrebat:

As dori sa-mi i-au un animal de companie dar as dori unul care sa nu faca foarte mult zgomot.

Răspuns Câştigător
| mary1990 a răspuns:

Pisica

7 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de pisica...eu am avut, dar nu de rasa, si facea galagie uneori. Se juca noaptea, sau cand era in calduri miuna intr-una. Chestiile de genul asta cred ca le face orice pisica indiferent de rasa... pana la urma pisica tot pisica ramane :))
Hmmm... ce zici de un hamster, chinchilla, sau alte rozatoare de genu'. Ar mai fi si tarantula, sau poate soparla (http://www.animalutul.ro/......sa/1152/).
Cea mai simpla varianta ar fi sa iti iei un peste :)) e cat se poate de silentios si usor de ingrijit :P

| Crucified a răspuns:

O pisică, un porc de guineea, peşti...

| MarianM8777 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un peste, un caine, soparla, sau un papagal dar sa il acoperi dimineata ca dack nu face putina galagie sau sa nu vada rasaritul, lumina cat timp dormi, apoi e foarte simplu! si de fapt in timpul zilei nu prea face galagie.big grin papagal sau caine! happy

| Miranda27 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un porcusor de guinea, un hamster sau un peste. Ei nu fac galagie.

| BitzaYlg a răspuns:

Un peste laughing

| JustForYa a răspuns:

Ia-ti o pisica, iti recomand birmaneza dar orice rasa e silentioasa