| LucaAvram a întrebat:

cum pot invata motanul meu sa nu ma mai muste? Deoarece el cand vrei sa-l mangai te musca, mai putin cand e somnoros. Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| shtz a răspuns:

Dai ceva care i place foarte mult mancare sau jucarie preferata sa se joace cu ea si dupa incearca sa pui mana pe ea da nu ca disperatu, ci foarte usor o mangai o mai lasi si asa in continuare o sa vezi schimbari mult noroc! fundita daca vreihappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa face catelul meu de 3 luni sad si inca nu am gasit o solutie!

| shtz a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai ceva care i place foarte mult mancare sau jucarie preferata sa se joace cu ea si dupa incearca sa pui mana pe ea da nu ca disperatu, ci foarte usor o mangai o mai lasi si asa in continuare o sa vezi schimbari mult noroc! fundita daca vreihappy