| gabitzu11 a întrebat:

Dau funda cui ma ajuta. Am o pisica si un motan. Pisica mea cred ca a nascut ca nu mai e prin preajma. Era insarcinata cu alt motan, nu cu al meu. Si a fugit. Si nu s-a mai intors. Imi zice si mie cineva va rog dupa cate zile puii sunt capabili sa isi urmeze mama? Sa stiu si eu cand se va intoarce.
Martia trecuta a nascut, pe data de 15. Deci cand va reveni?

Răspuns Câştigător
| koko3475 a răspuns:

Dupa 9 zile isi deschid ochii si dupa trei saptamani isi urmeaza mama.

| gabitzu11 explică (pentru koko3475):

Trei saptamani de la nastere sau de cand isi deschid ochii?

| koko3475 a răspuns (pentru gabitzu11):

De la nastere

| gabitzu11 explică (pentru koko3475):

Mersi mult de tot

| koko3475 a răspuns (pentru gabitzu11):

Npc...oricum va trebuii sa apara pisica ca sa manance.

11 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Ori a plecat cu puii, ori a plecat pentru ca va... muri.Asa se intampla la caini, cand le vine timpul pleaca de-acasa. Sper sa nu fie aici cazul acesta.Bafta.

| gabitzu11 explică (pentru ElShaarawy):

Nu are cum sa moara ca nu are decat 8-9 luni, deci e puiut, si e prima ei nastere si am si un motan si stateau in aceeasi camera.

| hellchild a răspuns:

C-am suna a telenovela, cu pisici.

Răspuns utilizator avertizat