| anonim_4396 a întrebat:

Mia fost calcata pisica de o masina. Pot lua masuri pe cale legala?

Răspuns Câştigător
| SadRomance a răspuns:

Nu poti, imi pare rau pentru pisicuta.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hai sa fim seriosi! Tu, ce vrei acum? Sa faca ala 25 de ani de parnaie pentru o mata? Sau sa scoti bani de pe urma pisicii moarte?

| ThePoet a răspuns:

FAIL! rolling on the floor Ce credeai ca poti scoate bani de pe urma unui sofer neatent. Trezeste-te ca nu traim in SUA unde poti fi dat in judecata si pentru ca te uiti urat. Suntem inca in Romania unde nu poti profita de asa ceva. R.I.P. Pisica!

| papusikatha a răspuns:

Din pacate nu...

| freehugs a răspuns:

In Romania nu!sad

| csi69 a răspuns:

Stiu ca la noi se vorbeste engleza se canta aproape numai engleza dar suntem in Romania daca stam si ne gandim.imi pare rau pentru pisicahappy