| anonim_4396 a întrebat:

A avut careva probleme cu laptopul ..mai exact marca Asus...mi s-a ars placa video, si l-am trimis la garantie la Bucuresti...de pe 11 decembrie.Intrebarea mea este cam cat a durat la voi pana a venit produsul inapoi?

2 răspunsuri:
| piftel a răspuns:

La mine a durat o saptamana deoarece avea multe pe cap omul, si nu a putut lasa pe altcineva pentru ca el era mai priceput.Va dura mai putin de o saptamana

| TheSmith a răspuns (pentru piftel):

De pe 11 decembrie pana acum...cred ca este mai mult de o saptamana! inteleg ca sunt sarbatorile, dar nici in halul asta!