| EUSIATIT a întrebat:

A cumparat cineva acel aparat [fier de calcat ]cu aburi cu care calci rufele pe umeras? daca da este eficient merita sa l achizitionezi?/este adevarata demonstratia lor sau.caorice reclama sufletul comertului. l a cumparat cineva dintre voi [pareri]

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Stiu pe cineva care are. Stateam cu ea de vorba si calca, avea un cos de haine cu varf si le-a calcat in 30 de minute. Mi s-a parut foarte bun, eu zic ca merita sa-l cumperi.

| cristinela a răspuns:

Reclama sufletul comertului.Nu cred ca poti calca o haina, sifonata, nu doar putin indoita, fara sa pui fierul pe ea si sa apesi cat de cat.

| bogdand a răspuns:

Este foarte bun.Il folosesc toate vanzatoarele de la magazinele de haine.Calca destul de bine din ce am auzit.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am si nu sunt multumita. Practic mai mult uda hainele, nu le calca si cand se usuca tot necalcate sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este groaznic, chiar in aceasta seara l am incercat, este ceva de genul "produse facute pe vapor"...la banii astia va puteti lua un fier super bun si de firma. Sper sa ma ascultati.

| EremiaPavelut a răspuns:

Eu am cumparat unul de pe http://fierdecalcatvertical.ro/ si este foarte util. nu mai iti e necesara masa de calcat sau etc...