| Mihnea_4399 a întrebat:

A fost cineva de aici in moarte clinica sau cunoasteti persoane? sunt curios sa stiu pareri, ps nu vreau dupa net, ca asa stiu si eu sa caut

5 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Interesanta intrebare! si eu sunt curioasabig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In moarte clinica nu am fost, da prin antecamera mortii am trecut de doua ori.

| MonicutZZa a răspuns:

Am fost eu, dupa un accident

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Un prieten de-al meu a fost in moarte clinica si mi-a povestit ca auzea c s intampla in jurul lui si se visa pe o pajista plina cu margarete albe straight facestraight face nu glumesc ca-i cea mai urata chestie astastraight face